خرید ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام

افزایش ممبر واقعی کانال از طریق پاپ آپ

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

پاپ آپ چیست؟

✓ در این روش هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود میباشند تلگرام آن ها باز شده و کانال شما به آن ها نمایش داده خواهد شد و در صورتی که علاقه داشته باشند در کانال عضو خواهند شد (تعداد زیادی درخواست ارسال میشود تا تعداد خریداری شده جذب کانال شود و سپس ارسال متوقف خواهد شد).

آیا ممبر ها واقعی می باشند؟

✓ بله ممبر ها کاملا واقعی و ایرانی هستند و به صورت نیمه اختیاری عضو کانال شما میشوند! یکی از روش های خوب افزایش ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر پاپ آپ(pop-up) می باشد.

این روش بازدید دارد؟

✓ در این روش هنگام انجام سفارش بازدید بسیار بالا میباشد (افراد زیادی کانال را مشاهده میکنند) پس از پایان ممبر گیری و برای پست های جدید بازدید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد خواهد بود.

این روش ریزش دارد ؟

✓ بله ممبر های واقعی دارای قدرت تصمیم گیری بوده و در صورتی که از مطالب کانال رضایت نداشته باشند کانال را بی صدا کرده یا خارج خواهند شد – ریزش بین 20 الی 60 درصد

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر است ؟

✓ پس از تکمیل فرم و ثبت ، سفارش شما توسط ما بررسی خواهد شد و در اولین فرصت انجام خواهد شد (۱ الی 24 ساعت) – در زمان انجام سفارش نباید پستی در کانال منتشر شود.

با عرض پوزش در حال حاضر قادر به ارائه پاپ آپ نیستیم.

برای کانال های غیراخلاقی و موضوعات خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، خدماتی ارائه نمیدهیم!

مشتری گرامی در صورتی که قادر به پرداخت آنلاین نیستید، با پشتیبانی تماس بگیرید و مبلغ را کارت به کارت کنید!

زرین پال ضامن خرید شماست

دروازه پرداخت معتبر

نکات مهم در خرید ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام :

✓ افزایش ممبر پاپ آپ تلگرام برای همه کانال ها از جمله فروشگاهی و عمومی قابل استفاده بوده و با توجه به موضع کانال دارای ریزش متفاوت خواهد بود این نکته قابل ذکر است که اگر صاحبان فروشگاه های اینترنتی که دارای کانال تلگرام میباشند از ممبر پاپ اپ برای افزایش فروش خود استفاده میکنند اصلا به ان ها توصیه نمیشود به طور کلی نمیتوان گفت که با خرید ممبر تلگرام بتوانند به فروش قابل توجهی برسند و برای افزایش فروش خود میتوانند از روش افزایش بازدید واقعی به صورت گسترده در سوپرگروه های تلگرامی و یا تبلیغات نوتیفیکیشن از طریق پشتیبانی نکست ممبر سفارش دهند.

✓ پس از ثبت هر سفارش برای ما پیامی ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری های مکرر از سمت شما نخواهد بود.

✓ کاربران محترم لطفا توضیحات را به دقت مطالعه نمایید ، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

✓ [ واحد پشتیبانی – اول تلگرام بعد پیامک – از ساعت 10 الی 24 ] : پیامک : 09231078077 – پشتیبانی تلگرام : nextmember_support@

✓ جهت انجام سریع تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.

✓ درگاه پرداخت امن زرین پال به کاربران نکست ممبر این امکان را می دهد که با خیالی راحت و به اسانی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.

سایت ما در قبال آپدیت ها و سیاست های تلگرام و همچنین ریزش ممبر ها مسئولیتی ندارد.