فعال کردن ری اکشن در کانال و گروه تلگرام +آموزش

آموزش فعال کردن ری اکشن در کانال و گروه تلگرام

آموزش فعال کردن ری اکشن در کانال و گروه تلگرام

آموزش فعال کردن ری اکشن در کانال و گروه تلگرام را در نکست ممبر بخوانید.

تلگرام یکی از پرمخاطب ترین پیام رسان های جهانی می باشد. در تلگرام امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار دارد. به کمک این امکانات میتوانید در چت های شخصی یا کانال ها و گروه ها خودنمایی کنید. یکی از این قابلیت ها ری اکشن تلگرامی می باشد. با این قابلیت میتوانید بدون نظر دادن به پستی، واکنش خود را به نویسنده بیان کنید. نویسنده نیز از بازخوردهای موجود برای پست های آتی خود استفاده میکند.

ری اکشن چیست؟

ری اکشن تلگرام درواقع ایموجی های تلگرامی هستند که به شکل ویژه ای در زیر پست ها ثبت میشوند. شما با این کار بدون اینکه هویت خود را فاش کنید میتوانید به پست ها بازخورد مثبت یا منفی دهید. برای مثال اگر از پست نویسنده خوشتان آمده باشد میتوانید ری اکشن لایک یا قلب ارسال کنید و بالعکس. این قابلیت بصورت پیشفرض در کانال شما فعال نیست و می بایست آن ها را فعال کنید. شما میتوانید به کمک این آموزش این ری اکشن یا واکنش ها را در کانال و گروه تلگرامی خود فعال و غیرفعال کنید. همچنین میتوانید هر کدام از ری اکشن هایی که تمایل به نمایش آن دارید را فعال نگه دارید.

برای یادگیری این موضوع همراه ما باشید.

آموزش فعال کردن ری اکشن در کانال و گروه

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا تلگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید. بعد از بروز کردن تلگرام خود را باز کنید. وارد کانال یا گروهی که خودتان مالک (Owner) یا سازنده آن هستید شوید. در بالای صفحه روی نام کانال بزنید تا وارد صفحه Info یا اطلاعات کانال شوید. در اینجا از بالای صفحه سمت راست گزینه مداد را انتخاب کنید. این گزینه برای تنظیمات ویرایشی است. بعد از انتخاب این گزینه، در پایین صفحه گزینه Reactions را مشاهده میکنید. آن را انتخاب کنید و در صفحه بعد گزینه Enable Reactions (فعال کردن ری اکشن) را انتخاب کنید.

با این کار شما ری اکشن های تلگرامی را برای کانال یا گروه خود فعال سازی کردید. در همینجا لیستی از ری اکشن های موجود تلگرام برای شما نمایش داده میشود که میتوانید هر یک از آن ها را که تمایل به نمایش ندارید غیرفعال کنید. شما میتوانید حتی 1 ری اکشن فعال داشته باشید. همچنین میتوانید همه ری اکشن ها را فعال داشته باشید در کانالتان.

برای غیرفعال کردن این قابلیت نیز همین مراحل را طی کرده و یکبار روی گزینه Enable Reactions بزنید تا غیرفعال شود.

افزایش ری اکشن کانال و گروه

در بالاتر یاد گرفتیم که چگونه ری اکشن ها یا واکنش ها را در کانال و گروه خود فعال کنیم. حالا کاربران میتوانند به کمک این ری اکشن ها نظر شکلکی خود را بیان کنند. اگر میخواهید که بهترین ری اکشن ها در کانال یا گروه شما ثبت شود و محبوب شوید بهترین کار خرید ری اکشن تلگرام از نکست ممبر می باشد. با این کار برای همیشه پست های شما در کانال و گروه ها بسیار محبوب جلوه میکند. شما هر مقدار که خواستید میتوانید ری اکشن سفارش دهید.

برای ثبت سفارش سریعتر و آسان تر ما در نکست ممبر چند ربات برای این کار طراحی کرده ایم.

نکست ویو رباتی مخصوص بازدید و ری اکشن تلگرامی می باشد. | https://t.me/nextviewbot

ربات نکست ممبر جامع ترین ربات خدمات شبکه های اجتماعی می باشد که این قابلیت تلگرام را به صورت کامل در خود جای داده است. | https://t.me/nextmember_bot

هر دو ربات محصول مجموعه نکست ممبر هستند و پشتیبانی آن ها تماما با خود ماست.