خرید لایک و رای تلگرام

افزایش لایک و رای تلگرام

برای افزایش لایک و رای کافیست به راحتی و بدون دردسر با هزینه اندک این کار رو به تیم تخصصی نکست ممبر بسپارید. لایک تلگرام برای عکس و رای گیری برای نظر سنجی ها در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت و با استفاده از کابران کاملا واقعی انجام می شود.

حتما به این نکته توجه کنید که پس از خرید گزینه موردنظر، با پشتیبانی ما ارتباط برقرار کرده و جزییات سفارش لایک/رای خود را هماهنگ کنید.

✓ [ واحد پشتیبانی – اول تلگرام بعد پیامک – از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ] : پیامک : ۰۹۱۱۶۰۴۱۹۰۶ – پشتیبانی تلگرام : Next_Member_Admin@

 

خرید لایک و رای(نظرسنجی) تلگرام

  • جهت پیگیری سفارش، تلفن درست وارد کنید!
  • لینک عمومی پست موردنظر | مانند : https://t.me/next_member/96
  • اگر پست چند گزینه ای است، گزینه موردنظر خود را کامل وارد کنید.
  • توجه : قیمت لایک و رای یکی هستند.

مشتری گرامی در صورتی که قادر به پرداخت آنلاین نیستید، با پشتیبانی تماس بگیرید و مبلغ را کارت به کارت کنید!

زرین پال ضامن خرید شماست

نکات مهم در خرید لایک و رای تلگرام:

✓ در هنگام پر کردن فرم خرید لایک و رای تلگرام، یک شماره معتبر که به آن دسترسی دارید وارد کنید. در صورت تمایل میتوانید با پشتیبانی گفتگو کنید و از جزئیات سفارش خود باخبر شوید.

✓ در هنگام پر کردن فرم، باید لینک پست نظرسنجی را وارد کنید. در صورتی که نظرسنجی در یک کانالِ عمومی قرار دارد، روی علامت فلش کنار پست(فوروارد سریع) کلیک کرده و گزینه Copy Link را بزنید. و یا در نسخه دسکتاپ تلگرام روی پست موردنظر کلیک راست کرده و گزینه copy post link را بزنید و در فرم سفارش وارد کنید. اگر پست شما در یک کانال خصوصی قرار دارد پست مورد نظر را در تلگرام پشتیبانی برای ما فروارد کنید.

✓ لایک و یا رای های تلگرام ماندگار و ثابت هستند و با گذشت زمان کم نمیشوند هم چنین بصورت کاملا واقعی و با اکانت های کاملا فعال انجام میشود.

✓ حداقل سفارش ۵۰ لایک میباشد و شما میتوانید چندین بار برای یک عکس یا پست نظرسنجی سفارش دهید.

✓ تقلب و یا هک در سیستم نظرسنجی تلگرام به هیچ عنوان انجام شدنی نیست هیچ رباتی برای رای دادن در کار نیست و همه به صورت واقعی انجام میشود.

✓ جهت انجام سریع تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.

✓ درگاه پرداخت امن زرین پال به کاربران نکست ممبر این امکان را می دهد که با خیالی راحت و به اسانی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.