دانلود استوری اینستاگرام با روش های مختلف و تست شده

دانلود استوری اینستاگرام با روش های مختلف و تست شده

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد. مالکیت این شبکه اجتماعی به شرکت متا که مالک فیسبوک و واتساپ نیز می باشد، تعلق دارد. استوری در اینستاگرام یکی از آپشن های بسیار پر کاربرد می باشد. کاربران با استفاده از استوری آخرین وضعیت خود را به اشتراک میگذارند. استوری ها 24 ساعت بیشتر عمر ندارند و بعد از آن حذف میشوند. در این آموزش روش دانلود استوری اینستاگرام برای ذخیره آن را فرا خواهیم گرفت.

روش های دانلود استوری اینستاگرام

اسکرین شات از استوری ثابت

هر چند ساده هم باشد اما یکی از روش های ذخیره استوری اینستاگرام می باشد. شما با این کار میتوانید تصاویر ثابت در استوری را عکس بگیرید و در گالری گوشی خود ذخیره کنید. میتوانید با یک انگشت روی استوری نگه دارید تا المان های روی صفحه کنار بروند. در نتیجه عکس بهتری از صفحه خواهید داشت.

دانلود استوری اینستاگرام با برنامه های جانبی

روش دیگر استفاده از نرم افزارهای کمکی اینستاگرامی می باشد. شما به کمک این برنامه ها میتوانید استوری موردنظرتان را بدون افت کیفیت دانلود نمایید. برنامه های زیادی برای این کار وجود دارند. یکی از این برنامه ها Story Saver نام دارد که میتوانید آن را از گوگل پلی و اپ استور دانلود نمایید. با نصب و ورود به این برنامه اطلاعات حساب کاربری شما نیاز هست. با وارد کردن این اطلاعات، حساب اینستاگرام شما در این برنامه وارد میشود. حالا وقتی یک استوری باز کنید میتوانید گزینه دانلود را در بالای صفحه مشاهده کنید. این استوری ها در پوشه ای به نام Story saver در گالری شما ذخیره میشوند.

دانلود استوری اینستاگرام با روش های مختلف و تست شده

دانلود استوری با اینستاگرام های غیررسمی

اینستاگرام های غیررسمی

این برنامه ها درواقع نسخه ی ویرایش شده اینستاگرام هستند که معمولا امکانات ویژه و بیشتری در خود دارند. برای مثال سانیستا یکی از این برنامه ها می باشد. شما در این برنامه میتوانید با ورود به حساب کاربری اینستاگرام خود امکانات بسیار زیاد آن را مشاهده کنید. با باز کردن استوری ها در بالا سمت راست گزینه دانلود استوری را مشاهده میکنید. با انتخاب این گزینه استوری موردنظر شما دانلود و در گالری موبایل تان ذخیره می شود. استوری های دانلود شده با این برنامه در پوشه ی Sunista ذخیره می شوند. این برنامه ها امکانات ویژه تری نیز دارند که میتوانید از آن ها بهره مند شوید.

همچنین میتوانید برای خرید فالوور فیک ، ویو استوری و… اینستاگرام به نکست ممبر اعتماد کنید.